Ora ėshtė Sun Sep 25, 2022 1:29 am

Megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.

Ju pranoni tė mos shkruani mesazhe abuzuese, vulgare, tė neveritshme, urryese, kėrcėnuese, shpifėse apo cdo lloj materiali qė mund tė bjerė ndesh me ligjet nė pėrdorim. Shkrime tė tilla do cojnė nė pėrjashtimin tuaj tė menjėhershėm dhe tė pėrhershėm (dhe njoftimin e ISP-sė tuaj). Adresa IP pėr cdo mesazh regjistrohet pėr tė bėrė tė mundur aplikimin e kėtyre procedurave. Ju pranoni qė webmasteri, administratori dhe moderatorėt e kėtij forumi kanė tė drejtė tė fshijnė, redaktojnė, zhvendosin apo kycin cdo temė sipas gjykimit tė tyre. Si pėrdorues ju pranoni qė informacioni qė ju dhatė do tė ruhet nė njė regjistėr. Megjithėse ky informacion nuk do i jepet askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorėt nuk mund tė mbahen pėrgjegjės nqs ky informacion vidhet.

Ky forum pėrdor cookies pėr tė ruajtur informacion nė kompjuterin tuaj. Kėto cookies nuk pėrmbajnė asnjė informacion personal, ato shėrbejnė vetėm pėr pėrmirėsimin e shėrbimit qė ofrohet nga ky forum. Adresa e postės elektronike pėrdoret vetėm pėr konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalėkalimit (dhe nė rastet kur u dėrgohet njė fjalėkalimi i ri nqs harroni atė qė kishit).
1. Gjuha qe flitet/shkruhet-Shqip. 2. Postoni ne vendin e posaqem kur hapni 1 temė3.Rrini ne temė (perndryshe nese tema devojohet,ajo fshihet)4.Ndalohen reklamimet e Websajtav tjera5.Nuk lejohen fyerjet,kercenimet,ofendimet ndaj antarve te forumit dhe Staffit rreptesisht6.Keni kujdes ne regjistrim sepse disa opsione jan permanente dhe nuk mund te modifikohen7.Nese merr 3 vrejtje perjashtoheni nga forumi varsisht nga gabimi8.Jeni te gjithe te mirepritur por ju lutem tju permbaheni rregullave9.Nese thehen keto rregulla,antari mund te bllokohet per disa dite,jave,muaj,vjet por edhe 4ever10.Avataret duhet te zėnė hapsira sa me te vogla sepse mbingarkohet forumi dhe prishet bukuria e tij.11.Rregullat mun te ndryshohen dita dites pa paralajmrim12.Mundohuni te jeni sa me aktiv dhe te sjellni risi sepse do shperbleheni13.Nese staffi nuk eshte aq aktiv ateher ai mund te ndryshohet,pra kujdes.Jemi te nderuar per pranin tuaj ne forumin tone por duhet tju permbaheni rregullave.Me respekt Staffi i Ks Stars